Author: s***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلوي متل الا بصور
Färg: Brun
Price: 168kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dusty Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Vikt | 265 g |
| Längd | 71 cm |
| Krona | 52-58 cm |
| SKU | sb260312151864139433267 |
Author: s***1
Date:
Review: حلوي متل الا بصور
Färg: Brun
Author: b***r
Date:
Review: Än så länge älskar jag denna wig 🥰jag ska se hur den ser ut när man lockar håret 👩🦱
Färg: Svart
Author: d***1
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Färg: Black-brown
Author: f***9
Date:
Review: كتيييييييييييييييييير حلووووووو بيجنن عالليس
Färg: Markera Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.